Ücretlendirme ve Ödeme sayfamızda güncel ücret tarifesi ve kredi kartınıza taksitle ödeme imkanlarını inceleyebilirsiniz.

ucretlendirme-Polatdemir-Hukuk-02322448546

Polatdemir Hukuk avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetlerinde her yıl İzmir Barosu tarafından tavsiye edilen avukatlık asgari ücret tarifesini uygulamaktadır. Resmi Gazete’de yayımlanan Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi ve İzmir Barosu’nun tavsiye ettiği ücretleri bu sayfada inceleyebilirsiniz.

Arabuluculuk faaliyetimizde de her yıl Adalet Bakanlığı tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan Arabuluculuk Asgari Ücret Tarifesi uygulanır. Fikir edinmek için asgari tarifeyi bu sayfada inceleyebilirsiniz.

Ücretlendirme ve Ödeme koşulları belirlenirken, asgari ücret tarifesinde öngörülen ücretler, görülecek işin veya davanın özelliğine, sürece, sarf edilecek emek ve mesaiye, gerekirse kişilerin özel durumları da dikkate alınmak suretiyle uygulanmaktadır.

Emek istismarına yol açılmadığı sürece ödemede kolaylık sağlanmaktadır.

Yargılama giderleri, avukatlık ücreti, takipli borçlarınızı ödeme güçlüğü içinde misiniz?

Lütfen Polatdemir Hukuk Bürosu’na özel kredi kartına taksitle ödeme imkanlarımızı inceleyiniz.

 

Unutulmamalıdır ki Avukatlık, profesyonel bir meslek olup, avukatların yegane kazancı hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetlerinden elde edilen kazançtır.

Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmeti almak istiyor ancak karşılığında ücret ödeyemeyeceğinizi düşünüyorsanız lütfen İzmir Barosu Adli Yardım Merkezi koşullarını inceleyerek başvurunuzu yapınız.

Vekaletname ve Hesap Bilgilerimiz

Ayşe Ceren Ertürk

İzmir Barosu- Sicil No: 10676

Arabulucu Sicil No:

Şirinyer V.D. – 15847517772

Adres: Vali Rahmi Bey Mh. 298. Sk. No:1/12 Buca İzmir

Arabulucu Avukat Ayşe Ceren Ertürk Mesleki Banka Hesabı IBAN Bilgileri:

Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O İzmir Adliye Şubesi

IBAN TR58 000 1500 15800 7300 875006

Kredi kartı ile ödeme

İzmir Barosu tarafından her yıl,  İzmir ilinin ekonomik koşulları, buradaki yargılamaların süresi ve maliyetini nazara alarak uygulanacak ücret tarifesi belirlemektedir.

İzmir Barosu tarafından uygulanması öngörülen ücret tarifesini incelemek için tıklayınız.

Arabuluculuk Daire Başkanlığı tarafından, 01.01.2021 – 31.12.2021 arasında uygulanması öngörülen asgari ücret tarifesini incelemek için tıklayınız.