Arabulucu Avukat Ayşe Ceren (Polatdemir) Ertürk, 1986 yılında Antalya’da doğdu. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni dereceyle kazanarak Ankara’ya yerleşti.

Mezuniyetini takiben aşığı olduğu İzmir’e yerleşerek stajını tamamladı. İzmir Buca’da kendisine ait Polatdemir Avukatlık Bürosu’nu kurdu.

Uzmanlık Alanları:

Boşanma, velayet, nafaka, babalık davaları gibi aile hukuku alanlarına; noterlik suçları, dolandırıcılık, resmi belgede sahtecilik, uyuşturucu ticareti, insan öldürme suçu ve yağma gibi ceza hukuku alanlarına, ortaklığın giderilmesi (izale-i şüyu) ve kat karşılığı inşaat sözleşmelerinden kaynaklanan uyuşmazlıklar gibi gayrimenkul hukukunu ilgilendiren konulara özel ilgi duyan Arabulucu Avukat Ayşe Ceren Ertürk, meslekte uzmanlaşmanın önemine olan inancıyla bu alanlarda inceleme ve araştırmalarını yoğunlaştırmış; İzmir’in en başarılı boşanma ve ceza avukatı olmayı hedeflemiştir. Ayrıca miras hukuku ile ortak mal paylaşımı ve kentsel dönüşüm projelerinde hukuki danışmanlık yapmaktadır.

Vizyon ve Misyon:

Arabulucu Avukat Ayşe Ceren Ertürk, Türk aile yapısını toplumun yapı taşı olarak kabul ederken; LGBTİ bireyler, erkekler, kadınlar, çocuklar ve doğadaki tüm canlıların yanında onlara yönelik haksızlıklarla mücadeleyi vazife edinmiş; açık görüşlü, duyarlı, bu alanlarda sosyal sorumluluk projelerinde inisiyatif almaktan korkmayan bir iş kadını ve bilim insanıdır.

Ünvan:

Avukat Ayşe Ceren Ertürk, 2020 yılı itibariyle avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti yanında Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü’ne bağlı Arabuluculuk Daire Başkanlığı tarafından kontrol edilen Arabulucular siciline kaydolarak resmen arabuluculuk yapmaya başlamıştır.

Evli ve bir çocuk annesi olan Kurucumuz, halen Polatdemir Hukuk’ta arabuluculuk,  avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. İyi derecede İngilizce bilen avukatımız, yerli ve yabancı müvekkilleri ile iş ilişkisinin ötesinde ömürlük dostluk ve karşılıklı memnuniyet tesis etmeye büyük önem verir.

Mesleki dayanışma:

Ayrıca bilgi ve tecrübelerini hukuk pratiğinin her kademesindeki stajyerleri ve meslektaşlarıyla paylaşarak amatör ruhla profesyonel çalışma prensibini yetişen nesillere aktarmaktadır.

Detaylı bilgi için lütfen İletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

 

Google’da nasıl arandık?

Polatdemir Avukatlık Bürosu nerede, Polatdemir Hukuk nerede?, Avukat Ayşe Ceren Ertürk kimdir, Arabulucu nedir? Arabulucu Ayşe Ceren Ertürk kimdir? Avukat Ayşe Ceren Ertürk  kaç yaşında, Avukat Ayşe Ceren Ertürk hangi okuldan mezun, Avukat Ayşe Ceren Ertürk  nereli, Avukat Ayşe Ceren Ertürk hangi davalara bakıyor?